RRETH NESH- Hotel Piccolino ⁂

Relaksohuni në hotelin tonë të rehatshëm dhe luksoz

Hotel Piccolino, një hotel me 3 yje, është një pronë bregdetare e vendosur në Sarandë, me pamje nga deti. Të gjitha dhomat përfshijnë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Prona krenohet me një restorant dhe një tarracë.

Prime Location

Comfortable Amenities

Excellent Services


Mëso më shumë
⁂ SHËRBIMET Piccolino ⁂
OBJEKTET HOTELIKE
Shërbimi në dhomë

Ofron shërbimin në dhomë si një nga lehtësitë e tij, duke u siguruar që mysafirët të kenë një qëndrim të përshtatshëm dhe të rehatshëm

Wifi falas

Mysafirët kanë akses falas në internet me shpejtësi të lartë gjatë gjithë qëndrimit të tyre.

Breg plazhi

Do të zgjoheni para jush me pamjen më të bukur.

Ballkon

Hoteli ka ballkon, duke ofruar një vend pushimi të qetë për t'u çlodhur mysafirët.

Mëngjesi

Fillojeni ditën me një mëngjes energjik me ushqim organik.

Parkim falas

Hotel Piccolino ofron komoditetin e parkimit falas duke siguruar një qëndrim pa probleme.

CMIMI ME I MIRE
DHOMAT MË TË MIRË
Shiko të gjitha dhomat
⁂ Dhomë Superior
Dyshe ⁂

Wi-Fi falas
Pamje e qytetit
Kondicioner

Rezervoni Tani
⁂Superior
Dhomë Katërshe⁂

Televizor
Tarracë
WiFi falas

Rezervoni Tani

Klientë

Rezervimet në internet

Komente

MOMENTE TË MËDHSHËM

GALERIA JONË
ÇFARË THONË KLIENTËT TANË

Dëshmi

Liv, Norvegji
Vendndodhja ishte perfekte. Njerëzit që punojnë atje janë shumë miqësorë. Mëngjesi në mëngjes ishte i mrekullueshëm, atmosfera ndihej e qetë. Kishim një pamje të mrekullueshme nga shtëpia jonë dhe nga recepsioni.
Daniel, Rumani
Hoteli ndodhet 25 m nga deti. Zonë parkimi privat. Mëngjesi jo i pasur, por i mirë dhe mjaft i larmishëm për 2 ditë.
Laura, Mbretëria e Bashkuar
Dhoma ishte e bukur si dhe stafi. Të gjithë ishin super të dobishëm. Mëngjesi ishte gjithashtu mjaft i mirë. Pritësit ishin shumë të dobishëm me parkimin
Pietro, Portugali
Vendndodhja dhe çmimi është shumë i përshtatshëm. Është një distancë në këmbë nga qendra, plazhi, supermarketet dhe restorantet